Терапевтична група “Людська як іноземна“

Терапевтична група «Людська як іноземна»
Розмір: 6-12 учасників
Дати початку: 9.04.2021, 23.04.2021, 7.05.2021

Йде набір в очну малу психотерапевтичну групу, що працює у гештальт-підході.

Ця група може стати вам у нагоді, якщо ви якось ніяково почуваєте себе серед всих цих звичайних, нормальних, приязних та не дуже, людяних в усіх сенсах цього слова, незрозумілих людей. Якщо ви час від часу зітхаєте і говорите «Які ж дивні ці люди…» Або просто «Лллюди…» Якщо ви якось навчилися з ними спілкуватися, але вам весь час доводиться перекладати зі своєї власної мови на загальноприйняту людську.

Не факт, що наші внутрішні світи і мови співпадуть. Скоріш за все – ні. Але терапевтична група – це місце, де ми зможемо дбайливо шукати спільну мову. Де ви поступово зможете говорити про те, що вас хвилює – так, як зможете. Де ви побачите, як саме ви будуєте відносини з іншими людьми (та нелюдьми) і спробуєте, якщо схочете, інші варіанти.

Група – це місце, де терапевтичний ефект створюють стосунки та взаємодія учасників. В той час як ведучі забезпечують рамки безпеки та фасилітують процеси.
Мала терапевтична група (6-12 учасників), проходитиме раз на два тижні, ввечері п’ятниці (19:00–22:00). Робота групи розпочнеться щойно набереться мінімальна кількість учасників. Орієнтовна дата старту – 9 квітня 2021 року.
Формат: очні зустрічі.
Робочі мови: українська, російська.
Група розрахована на 30 зустрічей (орієнтовне завершення – влітку 2022).

Вартість: 600 грн за зустріч, пропуски оплачуються, за винятком форс-мажорних обставин (хвороба вважається безумовним форс-мажором).
Студентам ВСППГП години участі (120 академічних годин без пропуків) записуються у заліківку. Проте до участі запрошуються не лише студенти 🙂

Для запису в групу зв’яжіться з будь-ким із ведучих. Перед початком ми обов’язково проведемо з кожним коротку індивідуальну зустріч, онлайн чи наживо, щоб познайомитися, відповісти на питанння та з’ясувати, чи немає якихось перешкод для вашого перебування в групі (наприклад, близького знайомства з кимось з інших учасників). Та й просто пишіть, якщо у вас виникають будь-які питання.

Ведучі:
Андрій Новосьолов – сертифікований та акредитований психотерапевт та супервізор ВСППГП, практика з 2011 года, ведучий терапевтичних груп з 2015 года. Спеціалізації: ведення груп, супервізія практики, робота з сімейними системами, кризиси та травми, сексологія. https://www.facebook.com/andrzej.novosiolov , +38 050 558-65-92 (Viber, Telegram, WhatsApp), andrzej.novosiolov@gmail.com

Наталія Ляпунова – сертифікований та акредитований психотерапевт ВСППГП, практика с 2016 года, студентка 3 ступеня. Спеціалізації: ведення груп, кризиси та травми
https://www.facebook.com/natalia.lapunova , +38 050 97-47-167 (Viber, Telegram)

Дата начала

Апрель, 09 2021.

Размер группы

10 человек.